Datu aizsardzības speciālista online apmācības 

 Šeit var sākties Tavs ceļš, iepazīstot datu aizsardzības "džungļus"!
 Informācija par kursu
  • Apmācību ilgums:
    8 nedēļas vai līdz tuvākajam DVI eksāmenam
  • Līmenis: Bez priekšzināšanām
  • Apmācības vari uzsākt jebkurā sev vēlamā laikā, nav jāgaida kāds izziņots datums.

  • Regulas skaidrojumi pants pa pantam, videolekcijas, mājas darbi, diskusijas ar pasniedzēju un citiem kolēģiem.

  • Ja gatavojies DVI eksāmenam - neko nenokavēsi, jo kursa materiāli tiek regulāri papildināti.
  • Rezultāts-iegūta izpratne par Vispārīgās datu aizsardzības regulas 2016/679 prasībām
Kursa apraksts
 Datu aizsardzības speciālistam, atbilstoši Regulas prasībām ir jāspēj uzraudzīt, kontrolēt un sniegt padomus par regulas prasību ieviešanu. Nav noslēpums, ka ikdienas situācijas mēdz būt tik sarežģītas, ka tas uzdevums nemaz nav tik viegls. Apmācību kurss veidots tā, lai pēc tā pabeigšanas būtu vismaz "sajūta", ka Regulas prasību izpilde nav nekas neiespējams.
Apmācību programma būs noderīga jebkuram juristam, projektu vadītājam, IT pārvaldniekam, lai pilnvērtīgāk sniegtu konsultācijas, kas saistītas ar Datu regulas piemērošanu un interpretāciju.
Iepazīsti pasniedzēju

Agnese Boboviča

Kopš 2010. gada sniedzot Sertificēta datu aizsardzības speciālista pakalpojumus, iegūta neatsverama pieredze, kas palīdz apmācību programmu (uzdevumus, risināmās situācijas) padarīt interesantākas un ar lielākiem izaicinājumiem studentam. Kopš 2012.gada vadīja Datu aizsardzības speciālistu apmācību programmu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 80, kas paredzēja obligātu apmācību pirms eksāmena Datu valsts inspekcijā sertifikāta saņemšanai.  
Iesaistījusies daudzos projektos un aktivitātes, kas saistītas ar personas datu aizsardzību un drošību, lai nodrošinātu, ka Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasības ir ne tikai formalitāte, bet jebkura organizācija saskatītu pievienoto vērtību prasību izpildē. Piemēram, 2019.gada oktobrī līdzdarbojas Datu valsts inspekcijas rīkotajos semināros "Ceļvedis personas datu apstrāde mazajiem un vidējiem uzņēmējiem".
Agnese ir starptrautiskās informācijas privātuma profesionāļu asociācijas biedre (IAPP) un ir CIPP/E sertifikāta turētāja kopš 2015.gada. Agnese regulāri papildina savas zināšanas dažādos kvalifikācijas uzturēšanas un paaugstināšanas pasākumos, tajā skaitā, lai arī viņa ir ieguvusi jurista kvalifikāciju, pēdējos gados pievērsusies arī kiberdrošības jautājumiem, piemēram, apgūstot HarvardX kursu "Cybersecurity: Managing risk in the information age", kā arī ir CERT.LV kiberdrošības ekspertu darba grupas  (DEG) dalībniece.
Patrick Jones - Course author

 Iegādājies kursu,
 veicot norēķinu ar bankas karti (Paypal)

vai raksti mums, lai mēs varam sagatavot  rēķinu.

Vārds
 Uzvārds/ uzņēmuma nosaukums
E-pasta adrese
 Ziņa mums 
Thank you!