VISS PAR UN AP PERSONAS DATU AIZSARDZĪBU UN DROŠĪBU


KĀPĒC TAS IR SVARĪGI

Šodien mēs dzīvojam mainīgā pasaulē. Kas vakar bija jaunums - šodien jau vēsture. Tehnoloģijas mums ir devušas gan iespējas, gan arī radījušas un rada papildus riskus. Vislabākā aizsardzība ir zināt savu ienaidnieku, zināt riskus ar kuriem mēs varam ikdienā saskarties.

KAM TAS IR SVARĪGI

Lai arī šajā vietnē būtiskāko un aktuālako informāciju par personas datu aizsardzības jautājumiem varēs atrast ikviens interesents un dažāda līmeņa aktivitātes paredzētas (ar un bez priekšzināšanām), mūsu mērķis ir sniegt noderīgu palīdzību datu aizsardzības speciālistiem un citiem jomas profesionāļiem, kuriem savu darba pienākumu izpildes laikā vajag saprast un izprast prasības, kas ir saistītas ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas piemērošanu. Atsevišķi pasākumi ir saskaņoti arī Datu valsts inspekcijā, lai Datu aizsardzības speciālisti tos varētu iekļaut kā pasākumus kvalifikācijas uzturēšanai, atbilstoši 06.10.2020. MK noteikumiem Nr.620 "Datu aizsardzības speciālista kvalifikācijas noteikumi".

KLAUSIES, SKATIES, DISKUTĒ

Vietnē atradīsi gan mūsu pārdomas par personas datu aizsardzības un drošības jautājumiem, gan Jūsu uzņēmumam speciāli izstrādātu apmācību programmu Jūsu darbiniekiem, gan Datu aizsardzības speciālistu apmācību kursu, gan visdažādākos tiešsaistes seminārus un apmācību kursus, kas veltīti šiem jautājumiem. Pēc kursa pabeigšanas saņemsiet apliecinājumu par apmeklējumu.
 

Mēs piedāvājam

Piesakies jaunumu saņemšanai no mūsu mācību centra

Apņemamies sūtīt tikai informāciju, kas saistīta ar mūsu mācību centra piedāvājumiem - par jauniem kursiem vai citām aktivitātēm, kā arī, iespējamas aptaujas par Jūsu vēlmēm kādus kursus Jūs vēlaties, lai organizējam, kādas ir Jūsu intereses.

Thank you!