Datu aizsardzības speciālista apmācības (e-vide)

 Šeit var sākties Tavs ceļš, iepazīstot datu aizsardzības "džungļus"!
 Informācija par kursu
  • Apmācību ilgums:
    8 nedēļas vai līdz tuvākajam DVI eksāmenam
  • Līmenis: Bez priekšzināšanām
  • Mācies- jebkurā laikā un vietā.
    Atsevišķām aktivitātēm tiks izziņoti atsevišķi Zoom tikšanās laiki
  • Eksāmens:
    Par kursa pabeigšanu
Kursa apraksts
Apmācību kurss, kas palīdzes izprast un saprast vispārīgās datu aizsardzības regulas prasības.
 Datu aizsardzības speciālistam, atbilstoši Regulas prasībām ir jāspēj uzraudzīt, kontrolēt un sniegt padomus par regulas prasību ieviešanu. Nav noslēpums, ka ikdienas situācijas mēdz būt tik sarežģītas, ka tas uzdevums nemaz nav tik viegls. Apmācību kurss veidots tā, lai pēc tā pabeigšanas būtu vismaz "sajūta", ka Regulas prasību izpilde nav nekas neiespējams.
Drag to resize

 Iegādājies kursu,
 veicot norēķinu ar bankas karti (Paypal)
vai raksti mums, lai mēs varam sagatavot  rēķinu.

Vārds
 Uzvārds/ uzņēmuma nosaukums
E-pasta adrese
 Ziņa mums 
Thank you!
Iepazīsti pasniedzēju

Agnese Boboviča

Kopš 2010. gada sniedzot Sertificēta datu aizsardzības speciālista pakalpojumus, iegūta neatsverama pieredze, kas palīdz apmācību programmu (uzdevumus, risināmās situācijas) padarīt interesantākas un ar lielākiem izaicinājumiem studentam. Kopš 2012.gada vadīja Datu aizsardzības speciālistu apmācību programmu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 80, kas paredzēja obligātu apmācību pirms eksāmena Datu valsts inspekcijā sertifikāta saņemšanai.  
Iesaistījusies daudzos projektos un aktivitātes, kas saistītas ar personas datu aizsardzību un drošību, lai nodrošinātu, ka Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasības ir ne tikai formalitāte, bet jebkura organizācija saskatītu pievienoto vērtību prasību izpildē. Piemēram, 2019.gada oktobrī līdzdarbojas Datu valsts inspekcijas rīkotajos semināros "Ceļvedis personas datu apstrāde mazajiem un vidējiem uzņēmējiem".  
Patrick Jones - Course author